0 (545) 387 14 54
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

İnşaat & Dekorasyon

Anasayfa » İnşaat & Dekorasyon

Kurumsal yapı itibariyle müşterilerimiz talebi üzerine yerinde ücretsiz keşif yaparak değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ev, ofis, site ve iş yerlerinin her türlü inşaat ve dekorasyon işlerini uzman ekiplerimizce gerçekleştirmekteyiz.

Tadilat Dekorasyon İşleri

Dairenizde tadilat işleri varsa fiyatlarımız da tadilatın özelliğine göre küçük değişiklikler olabiliyor. Boya günü kararlaştırıldıktan sonra belirlenen günde ekibimiz ve malzemelerle gelip işe başlıyoruz. İş bitmeden herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz. Her ihtimale karşı boya damlamasına karşı eşyalarınız parke ve süpürgelikleriniz naylon bantlanarak korunmaya alınmaktadır. İşin bitiminde karşılıklı olarak birebir dairenizi kontrol edip işi teslim ediyoruz.

İşlemler
  • Boya Badana İşleri
  • Parke İşleri
  • Fayans Kalebodur İşleri


Parke İşleri

Dünyanın ve ülkemizin önde gelen üreticilerine ait parkelerin döşeme ve uygulamasını kaliteli ve ekonomik olarak yapmaktayız… Parke döşeme ve uygulaması yapılacak mekanlarda şu sıra takip edilmektedir.

Fayans Kalebodur İşleri

Fayans ve Kalebodur işlerinizi itina ile yapmaktadır. Konusunda uzman personelimiz, mutfak, banyo tuvalet ve benzeri yerlerdeki kalebodur ve fayans işlerinizi itina yapmaktadır.