0 (545) 387 14 54
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Özbirlik Tabldot

Özbirlik Yemek

Müşterilerimizin talepleri ve diyetisyenlerimizin bilgileri doğrultusunda oluşturulan menülere göre yemeklerimiz, Ankara’da bulunan merkez mutfağımızda hazırlık aşamasından üretim ve porsiyonlama aşamasına kadar, tüm hijyen kuralları ve kalite prensipleri göz önünde bulundurularak deneyimli personel ve profesyonel ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimiz için dağıtıma çıkarılmaktadır.

Gıda mühendislerimiz tarafından hazırlık, üretim, porsiyonlama  aşamalarının her noktasında gıda güvenliği kontrolleri yapılmaktadır.

Düzenli aralıklarla kalite bölümü uzmanları tarafından yemek numuneleri ile personel ve ekipman swabları alınmakta; bağımsız laboratuvarlarda mikrobiyolojik analizleri yapılmaktadır.

Haftalık yemek menülerimizi oluştururken, çorbadan ana yemeğe, salatadan tatlıya kadar, her gün birbirini tamamlayacak yemeklerimizi size getiriyoruz. Aylık olarak sağlıklı beslenme kurallarını göz önüne alarak yemek menümüzü hazırlamaktayız. Öğünlerimizde et, tavuk, sebze, bakliyat, tatlı dengesini koruyarak, müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.